Вітаємо літньошколярів – 2012!

Літня школа як одна з форм навчання на підготовчому факультеті Університету функціонує уже декілька років. Мета створення такої форми навчання – професійна орієнтація та знайомство з Університетом випускників 10-х класів.

За цей час Літню школу відвідало багато слухачів з Києва та різних регіонів України. Цього року в Літній школі навчаються слухачі з Києва, Донецька, Володимра-Волинського, Запоріжжя, Умані, Костянтинівки (Донецька область), Ізмаїла, Богуслава та Хмельницького.

Упродовж місяця навчання учасники школи вивчають дисципліни, іспити з яких виносяться на ЗНО. Особлива увага у навчальних програмах приділяється сучасним стандартам складання іспитів – тестуванню.

До викладання запрошуються викладачі нашого Університету. Ось і цього року забезпечували навчальний процес викладач Інституту філології Нестеренко О.Є., доцент історичного факультету Руккас А.О., доктор пед. наук, доцент Інституту філології Шовковий В.М., викладач Інституту журналістики Швець В.М., доцент ННЦ «Інститут біології» Лященко Т.П. та інші.

Слухачі Літньої школи мають змогу проживати у гуртожитках Університету, який знаходиться під охороною та розташований в двох хвилинах від навчального корпусу.

Для випускників Літньої школи – це перший крок в доросле життя, коли вони отримують змогу постати перед вибором майбутньої професії, адаптуватися до життя в студентському гуртожитку і навчання в університетських аудиторіях, ознайомитися з вимогами, які висуваються до майбутніх абітурієнтів і студентів, активізувати знання з різних дисциплін з викладачами Університету, розробити стратегію і тактику підготовки упродовж навчального року. Тому навчання в Літній школі дає змогу вступникам наступного року одержати повну інформацію про Університет та факультети (інститути), допомагає професійно визначитися, зайвий раз переконатися, що майбутня професія відповідає здібностям і бажанню нею оволодіти.