Зустріч зі старшокласниками Русанівського ліцею

DSC_04399  жовтня адміністрація підготовчого відділення Університету, в особі завідувача Ляшенко І.В. та співробітників деканату, провели профорієнтаційний захід з учнями 11-х класів Русанівського ліцею.

З Русанівським ліцеєм – одним з кращих навчальних закладів України – вже кілька років існує Договір про співпрацю, який передбачає участь ліцеїстів у освітніх, культурних та наукових заходах Університету (конференціях, відкритих лекціях, круглих столах, що проводять викладачі та науковці Університету), волонтерських та інших громадських програмах. Також ця програма передбачає підготовку до ЗНО в окремому потоці та на пільгових умовах в оплаті на підготовчому відділенні, що дає можливість за умов виконання навчальної програми здобути додаткові 5% конкурсного бала (для абітурієнтів природничих та інженерно-технічних спеціальностей) та право на першочергове зарахування. Такі Договори про співпрацю між Університетом та кращими школами України дають змогу залучити до до навчання у нашому закладі здібну, вмотивовану та підготовлену молодь.

DSC_0332Русанівський ліцей – це природничо-математичний ліцей для учнів 7-11 класів, мета якого – виховання високоінтелектуальної, творчої особистості, інтелігентної людини та громадянина своєї держави. Ліцей засновано в 1998 році. Тут поглиблено вивчаються фізика та математика. Особлива увага приділяється викладанню геометрії. На сьогодні в цьому навчальному закладі працюють 26 викладачів-професіоналів, що мають звання старшого вчителя, вчителя-методиста, відмінника освіти, заслуженого вчителя України, кандидата наук. Є серед учителів і Соросівський лауреат. У Ліцеї налагоджено роботу математичних секцій, туристичного та краєзнавчого гуртків, діяльність прес-центру, друк авторських задач з математики та літературних збірок. Очолює Ліцей Бельцевич Ірина Василівна, за її керівництва Ліцей традиційно посідає одне з найкращих місць у рейтингу найкращих шкіл України, а також за кількістю учнів, що набирають по 190 й вище балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Програма візиту до Університету передбачала, у першу чергу, зустріч із завідувачем ПВ Ляшенко І.В., яка в Актовій залі Червоного конкурсу роз’яснювала ліцеїстам суть програми про співпрацю, їхні пільги й привілеї після закінчення ПВ, специфіку навчання на доуніверситетській підготовці, умови вступу до Університету, перспективи навчання. Далі ліцеїсти відвідали Зоологічний музей Університету, і наостанок смачний обід у студентській їдальні.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Вікторія Грицун

DSC_0295DSC_0302

DSC_0317 DSC_0328 DSC_0340 DSC_0346 DSC_0349 DSC_0351 DSC_0353 DSC_0360 DSC_0389 DSC_0392 DSC_0395 DSC_0413 DSC_0295