Краматорські школярі обирають Київський національний університет

DSC_010130 квітня до Університету завітали учні Краматорськоі загальноосвітньої школи №3.
Гостей, а це учні 5-10 класів, зустрічала завідувач підготовчого відділення Ірина Ляшенко.
Мета мандрівки до Києва – екскурсії містом, а найголовніше – вищими навчальними закладами Києва задля професійної орієнтації молоді.
Знайомство з Університетом традиційно розпочалось з огляду експозиції Музею історії Університету, де школярів зустріла та провела екскурсію директор Музею Людмила Круглова.
Після відвідання Музею Ірина Ляшенко запросила юнаків та дівчат до аудиторії, де розповіла про факультети, інститути та коледжі Університету, про студентів та їхні практики, про перспективи в працевлаштуванні по закінченні найкращого в Україні навчального закладу, а найголовніше про те, що двері Університету відчинено для всіх здібних, талановитих та охочих до навчання та до науки.
Відвідувачі жваво цікавилися тим, які мови вивчають студенти, які спеціальності опановують, ким стають по закінченні навчання. З подивом дізналися про перспективи для математиків, фізиків, біологів, геологів, хіміків, про важливість та значущість таких гуманітарних спеціальностей, як філософія, філологія та історія, – адже саме гуманітарії формують суспільну думку, впливають на розвиток країни, розбудовують нації та держави.
Після пізнавальної та надзвичайно дружелюбноі зустрічі школярі виявили бажання вчитися саме тут. А для цього є всі можливості: сумлінне навчання в школі, якісна підготовка до ЗНО – і мрії збуваються!
Підготовче відділення радо запрошує всіх на навчання!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0051 DSC_0059 DSC_0052 DSC_0054 DSC_0060 DSC_0066 DSC_0053 DSC_0074 DSC_0068 DSC_0067 DSC_0063 DSC_0062 DSC_0069 DSC_0070 DSC_0075 DSC_0082 DSC_0092 DSC_0088 DSC_0086 DSC_0099