Про що мріють випускники Слов`янської ЗОШ № 4

DSCN6255Котлярова Евеліна – слухачка ПВ 2015 та 2016 років (м. Слов`янськ, Донецька обл.)

Останні роки навчання у школі для моїх однокласників виявилися не дуже легкими. Дехто не з’явився на традиційному святі першого дзвоника після літа 2014 року, бо так склалися обставини, дехто цілеспрямовано проміняв стіни рідної школи на інший заклад, та ті ж, хто залишилися, сформували цікавий та дружний колектив.
Раніше я часто чула твердження, що одинадцятикласники – це сформовані особистості. Цього року мені вдалося на собі відчути сутність цього вислову. Першого вересня до рідного класу прийшли вже не підлітки-шибайголови, а люди, котрі знають, чого прагнуть у цьому житті. Дуже приємно усвідомлювати, що в нашому класі майже не було учнів, що обрали шлях, плисти за течією. Я впевнено можу сказати, що кожен з мого класу поставив собі чітку мету і протягом останнього року невпинно наближався до неї маленькими кроками. До вашої уваги перелік най яскравіших мрій:

Капнік Олександра
У свої 16 дівчина може похвалитися цілим творчим доробком з віршів та оповідань. Саша захоплюється творами українських митців, а особливо їй подобається поезія Василя Стуса та Ліни Костенко. Найзаповітніша мрія юної авторки – написати сценарій для художнього фільму, який потім стане світовим шедевром.

Бескоровайна Діана
Незважаючи на свою веселу вдачу, Діана обрала для себе зовсім не просту професію дівчини – військовослужбовця. Дівчину не лякає ані небезпека, що чатує на представників цієї професії, ні сувора муштра, ні життя в казармі. Як патріот України вона просто не може залишатися осторонь, коли Батьківщині потрібна допомога.

Марущак Марко
Марко вірить, що з нього може вийти непоганий приватний підприємець. Але для цього на його думку, потрібно пройти тернистий шлях від простого продавця до керівника фірми, аби досконало знати структуру і всі тонкощі підприємницької діяльності.

Зубов Ігор
Ігоря ніколи не приваблювала престижність професії. На його думку, вибираючи майбутній фах, неодмінно треба згадати байку Григорія Сковороди про Бджолу і Шершня, адже ніщо так не звеселяє душу як «сродна» праця. Ігор дуже любить допомагати людям і бачити їхні вдячні усмішки. Хлопець твердо вирішив, що стане хірургом і рятуватиме безнадійно хворих, хай там які перепони стоять на його шляху.

Котлярова Евеліна
У мене є мрія стати журналістом: торкатися сердець друкованим словом та розвінчувати соціальні стереотипи, і першим міфом, який я прагну зруйнувати стала поширена серед моїх однолітків думка, що потрапити до університету можна тільки за гроші. Я ж планую поставити «жирний хрест» на цій страшилці, і власним прикладом довести, що вступити до омріяного вишу можна за допомогою самих лише знань. Тим самим, я вселю оптимізм в душі амбіційних учнів, які вступатимуть наступних років і запевню їх, що імениті виші потребують ерудованих та цілеспрямованих студентів, а не самовпевнених невігласів, котрі лиш сподіваються на гроші батьків.

Це перелік мрій зовсім не всіх випускників нашого 11-А класу, проте одне я можу сказати без вагань: наш випуск засвідчує про невпинну еволюцію розвитку нового покоління. Порівняно з випускниками минулих років, ми набагато краще за наших попередників знаємо українську мову, історію. Кожен з нас має свою думку і не піддається впливу, ми вміємо цінувати здоров’я, яке подарувала нам природа, і не псуємо його шкідливими звичками. Ми набагато спортивніші та патріотичніші за наших попередників. З усього цього можна зробити лише один висновок: якщо наша країна має таких талановитих цілеспрямованих та амбіційних дітей, це означає, що у неї є майбутнє.