Лекторій улітку для абітурієнтів коледжів завершив на ПВ навчальний 2015/2016 рік

DSC_1011

Навчальний рік на підготовчому відділенні традиційно завершує Літній лекторій для абітурієнтів коледжів, який цього року працював 11 – 20 липня.

Безпосередньо перед вступними іспитами підготовче відділення пропонує абітурієнтам Оптико-механічного та Геологорозвідувальних технологій коледжів здійснити підготовку до вступних іспитів та перевірку набутих у школі знань.

Для слухачів такої форми навчання пропонується начитка лекцій відповідно до навчальних програм з української мови, математики й історії України та написання контрольних робіт, що відповідають формі та умовам завдань вступних іспитів.

Цього року готувалися до вступу близько п’ятдесяти випускників дев’ятих класів Києва, Білої Церкви, Бородянки, Фастова, Згурівки, Броварів, Обухова, Боярки, Ставища, Вишгорода, Макарова, Рівного, Гайсина та ін. міст і сіл України.

Лекторій улітку – гарна нагода повторити програму, проконтролювати знання під керівництвом досвідчених викладачів коледжів, набути впевненості в собі й своїх силах перед відповідальними випробуваннями.

Бажаємо успіхів під час вступу!

Абітурієнтів 2017 року запрошуємо на навчання!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0997 DSC_1033 DSC_1017 DSC_1009 DSC_1036 DSC_1037 DSC_1043 DSC_1044 DSC_1046