10 вересня (субота) запрошуємо на відкриті уроки

Підготовче відділення
Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на
ВІДКРИТІ УРОКИ

10 вересня 2016 року (субота)

На відкриті уроки запрошуються учні 11-х класів – сьогоднішні 10-тикласники (абітурієнти 2017 року) та їхні батьки.

Вибір шляху підготовки до складання ЗНО (школа, репетитор, підготовчі курси) ускладнюється тим, що вивчення опису навчальної програми чи заочне знайомство з викладачем на сайтах навчальних закладів найчастіше не дає вступнику повного розуміння того, що ж саме чекає його на заняттях. Повною мірою оцінити якість та темпи навчання можна вже тільки в аудиторії.

Тому, починаючи з 2015 року, підготовче відділення Університету імені Шевченка відмовляється від практики проведення Дня відкритих дверей на відділенні, коли можна побачити лише зовнішню форму, а пропонує відвідати (можна з батьками) відкриті заняття з окремих дисциплін з метою знайомства з усіма складовими процесу навчання зсередини: насиченістю і ритмом занять, подачею матеріалу і доступністю пояснень викладача.

Наприкінці пробного уроку Ви зможете також поставити будь-які запитання щодо подальшої роботи, а також спланувати графік навчання.

Звичайно, оцінити ефективність навчання за таких умов можливо лише частково, настільки, наскільки дозволяє тема уроку. Але у випадку, якщо школяр почуватиметься комфортно, а матеріал уроку викличе в нього зацікавлення, запрошуємо стати слухачем підготовчого відділення Університету імені Шевченка.

РОЗКЛАД:

9.00:10.20 – історія України
Тема: «Українські землі в складі Великого Князівства Литовського (сер. ХІV – сер. ХVІ ст.)»
– канд. істор. н. Загороднюк Тетяна Станіславівна
ауд. 41

9.00:10.20 – історія України (для слухачів денної форми навчання)
Тема: «Зміни в політичному, національному та культурному житті України навесні 2014 року: окупація Криму»
– доц. Ляшенко Ірина Валеріївна
ауд. 42

9.00:10.20 – математика
Тема: «Задачі з параметрами в тестових завданнях ЗНО»
– викл. Іваненко Дмитро Олександрович
ауд. 45

9.00:10.20 – творчий конкурс (для освітньої програми «журналістика та соціальна комунікація» Інституту журналістики)
Тренінг з проведення 1-го етапу творчого конкурсу. Гість прес-конференції – доктор соц. наук, доц. факультету соціології Марина Соболевська.
– викл. Вакульчук Світлана Петрівна
ауд. 44

10.30:11.50 – українська мова й література
Тема: «Біблійний Мойсей – деміург національного духу, а сюжет про нього – класичний канон націєтворення (поема «Мойсей» Івана Франка)»