Відбулися зустрічі з батьками шкіл Києва

DSC_02678 та 13 вересня 2016 року відбулися збори для батьків старшокласників – учнів ліцею «Голосіївський» № 241, Ліцею інформаційних технологій № 79, з якими укладено Договори про співпрацю, та гімназії «ЕкоНад». Директори цих навчальних закладів запросили завідувача підготовчого відділення Ірину Ляшенко, яка роз’яснювала батькам положення Договору про співпрацю, завдяки якому учні зможуть долучитися до навчання на підготовчому відділенні за спеціальною програмою, яка дає можливість для абітурієнтів природничих та інженерно-технічних спеціальностей за умов виконання навчальної програми здобути 5% рейтингового бала і право на першочергове зарахування й, таким чином, скласти гідну конкуренцію в конкурсі під час вступної кампанії.

Батьки цікавилися інформацією відносно першочергового та вступу за квотами, як визначитися із пріоритетністю спеціальностей і навчальних закладів, а також перспективи навчання за кордоном для студентів Університету та ін.

Підготовку до ЗНО за всіма дисциплінами, що виносяться на іспит, можна здійснити на підготовчому відділенні.

Запрошуємо на навчання!