В Університеті відбулася зустріч з 11-класниками Києва

image777

22 вересня підготовче відділення, в особі завідувача підрозділу Ірини Ляшенко, вітало в Головному корпусі Університету учнів 11-х класів Русанівського ліцею, з яким укладено Договір про співпрацю, та спеціалізованої загальноосвітньої школи № 210 з поглибленим вивченням російської мови Оболонського району м. Києва.

Мета візиту до Університету – познайомити учнів з найкращим вищим закладом країни, з його факультетами, інститутами та підрозділами, умовами вступу та навчання, програмами академічної мобільності студентів й викладачів та перспективами працевлаштування.

Програма зустрічі передбачала загальне знайомство з Університетом, екскурсії до Музеїв історії Університету та Зоологічного, спілкування із завідувачем підготовчого відділення у форматі запитання-відповіді. Зокрема учням Русанівського ліцею, Ірина Ляшенко роз’яснювала основні положення Договору про співпрацю, згідно з якими старшокласники проходять курс комплексної підготовки з математики, фізики та української мови й літератури, яка, за умов виконання навчальної програми та успішного складання підсумкових тестів з профільних предметів, дасть можливість здобути 5% конкурсного бала та право на першочергове зарахування, що допоможуть абітурієнту перемогти в конкурсі та здобувати освіту за бюджетною програмою на обраний факультет природничого або інженерно-технічного профілю.

Слід сказати, що такого роду профорієнтаційні заходи на підготовчому відділенні вже стали традицією. Університет охоче приймає таких відвідувачів, адже сподівається на те, що випускники спеціалізованих шкіл, професійно підготовлені й свідомі у своєму виборі, стануть нашими студентами.

Текст і фото: Олена Сапожнікова

 image(111) image(95) image(92) image(81) image(71) image(53) image(61) image(73) image(43) image(41) image(222) image(21) image(34) image image(24) image(11) image(3) image(2) image(4) image(12)