Відбулася зустріч зі старшокласниками Запоріжжя

20161012_13192612 жовтня в Головному корпусі Університету відбулася зустріч зі старшокласниками загальноосвітніх шкіл Енергодара та Дніпрорудного Зопорізької області.

Учні 11-х класів завітали до Університету Шевченка з метою знайомства з головним вишем країни, його факультетами та інститутами, умовами прийому на навчання.

Загальну екскурсію провела співробітник деканату Грицун Вікторія, під час якої росказала про історію створення Київського університету, архітектурну памятку ХІХ ст. – Головний корпус, студентські традиції, та зосередилася на формах навчання на підготовчому відділенні: для віддалених від Києва регіонів існують такі форми підготовки до ЗНО та контролю знань, як лекторії під час канікул.

Слід зазначити, що такі екскурсії – не рідкість, оскільки в українських школярів зростає інтерес до здобуття освіти та можливості брати участь в програмах академічної мобільності саме в нашому навчальному закладі.

Запрошуємо на навчання!

Фото і текст: Вікторія Грицун