Відбулися відкриті уроки для абітурієнтів та їхніх батьків

DSC_01065 листопада на ПВ для старшокласників, абітурієнтів 2017 року, зокрема слухачів 5-місячної вечірньої та суботньої форм навчання відбулися відкриті уроки.

Уже стало традицією починати нову форму навчання публічними лекціями викладачів. Так, цього разу читали лекції з історії України канд. істор. наук Загороднюк Т. С. та Гоман Ю. О., з української мови та літератури канд. філолог. наук Жуковська Г. М. та Карацуба М. Ю., з англійської мови канд. філолог. наук Ребенко М. Ю., з хімії канд. хім. наук Грабчук Г. П., з географії викл. Дорошук В. А.

Відкриті уроки відбувалися в лекційних аудиторіях корпусу механіко-математичного факультету, які зібрали близько 260 абітурієнтів та їхніх батьків не тільки з Києва, а й з Київської області, Чернігова та Остра Чернігівської області, Білої Церкви, Запоріжжя, Дніпра та с. Дніпровського Дніпропетровської області, з Черкас та смт Лисянки Черкаської області, Кривого Рога, Харкова, Павлограда, Дніпродзержинська.

ПВ готує до тестування старшокласників з першого року його запровадження, і щоразу викладачі на чолі із завідувачем підрозділу Іриною Ляшенко намагаються вдосконалити методики підготовки з різних предметів, щоб більше дати вступникам, знати, на що звертати їхню увагу.

На нашу думку, найбільш ефективний спосіб підготовки до ЗНО – це заняття в групах, оскільки тести з різних предметів охоплюють величезний матеріал, і, звичайно ж, краще звернутися по допомогу до викладача, щоб він міг проконтролювати процес підготовки, та визначити свій власний рейтинг з-поміж старшокласників інших шкіл.

Наша мета – залучити до навчання абітурієнтів не тільки нашого університету, а інших вишів. Тому, щоб продемонструвати вступнику структуру заняття, форму подачі навчального матеріалу, познайомити з викладачем, що вестиме заняття впродовж навчального періоду, ПВ влаштовує такі масові заходи.

Запрошуємо на навчання!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Вікторія Грицун

DSC_0079 DSC_0009 DSC_0013 DSC_0017 DSC_0032 DSC_0034 DSC_0053 DSC_0068 DSC_0069 DSC_0073 DSC_0076 DSC_0083 DSC_0085 DSC_0096 DSC_0098 DSC_0105 DSC_0103 DSC_0099