Учні ліцею «Голосіївський» № 241 побували в Університеті

DSC_0013

23 грудня на запрошення завідувача ПВ Ірини Ляшенко дев’ятикласники ліцею «Голосіївський» № 241 з поглибленим вивченням природничих наук відвідали Університет.

Мета екскурсії – познайомити школярів із найкращим вищим навчальним закладом України, його підрозділами, умовами навчання та, в першу чергу, підготовки до вступу.

DSC_0007Програма зустрічі передбачала спілкування із завідувачем підрозділу Іриною Ляшенко, яка роз’яснювала основні положення Договору про співпрацю, який існує між Університетом та Ліцеєм, говорила про форми роботи з абітурієнтом на ПВ, зокрема про курси для абітурієнтів коледжів, де можна підготуватися до вступних іспитів, у тому числі до ДПА, запрошувала на навчання.

Далі за програмою зустрічі відбулися екскурсії до Музеїв: історії Університету та Зоологічного.

Університет радо вітає таких відвідувачів, оскільки сподівається, що випускники спеціалізованих шкіл за рік-два стануть кращими нашими студентами.

Текст: Олена Сапожнікова
DSC_0003 DSC_0006