Відбулися батьківські збори з метою роз’яснення нововведнь вступної кампанії

 

DSC_0070

25, 26 та 28 січня відбулися масштабні і за значенням, і за масовістю заходи – збори батьків абітурієнтів Університету.

Організовує такого типу заходи та надихає на конструктивну роботу завідувач підготовчого відділення доц. Ірина Ляшенко.

Як керівник структури, що працює з абітурієнтами, щороку стикається з проблемою недостатньої поінформованості слухачів та їхніх батьків стосовно особливостей вступної кампанії поточного року.

Батьківські збори проводяться вже другий рік поспіль. Така форма роботи – безпрецедентна, оскільки зазвичай усі профорієнтаційні заходи, зокрема Дні відкритих дверей, спрямовані на власне абітурієнта, а подібний захід – на їхніх батьків.

DSC_0009Заходи відбулися за участі:
проректора з науково-педагогічної роботи проф. Володимира Бугрова;
відповідального секретаря Приймальної комісії доц. Андрія Креневича;
першого заст. відповідального секретаря Приймальної комісії доц. Оксани Васильченко.
Попит на такий захід зростає – цього року збори відвідало близько 600 чоловік.

Вступники потребують більш докладного роз’яснення деяких положень Правил прийому, оскільки умови, як показує практика, щороку суттєво змінюються. Не секрет, що володіння інформацією щодо пріоритетності, кількості спеціальностей та освітніх програм, на які мають право вступати випускники, на кого поширюються квоти, вступних випробувань та конкурсного відбору та інше, робить вступника більш захищеним, унеможливлює проґавити свій шанс.

Батьків цікавило питання про порядок атестації випускників підготовчого відділення природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, за підсумками якої можна здобути до 5% конкурсного бала, а також Лекторій під час весняних канікул (http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=808) та Літня школа для абітурієнтів наступних років (http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=806).

Для тих, хто не зміг бути присутнім на заході, нижче вказано перелік актуальних посилань щодо вступу та підготовки до ЗНО на підготовчому відділенні (http://vstup.univ.kiev.ua/news/40).

Звертаємо Вашу увагу на те, що профорієнтаційні заходи є важливою складовою в правильності вибору майбутньої професії!

Фото: Вікторія Грицун

DSC_0017 DSC_0024 DSC_0026