У суботу відбулися відкриті уроки для абітурієнтів – 2018 та їхніх батьків

image(12)27 травня на підготовчому відділенні Університету відбулися відкриті уроки. Така форма спілкування з абітурієнтами – це змога познайомити слухачів та їхніх батьків з процесом навчання, структурою заняття, подачею матеріалу та доступністю пояснень викладача.

Цього разу можна було відвідати заняття з історії України, географії, української мови й літератури та англійської мови.

Наприкінці уроків охочі до навчання мали змогу поставити запитання щодо подальшої роботи, а також спланувати графік занять на літню школу та наступний навчальний рік.

Вітаємо наших слухачів із вдалим вибором навчального закладу, де можна здобути якісну підготовку до складання ЗНО і під час занять остаточно визначитися із майбутньою професією.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Юлія Погодіна

image(35) image(4) image(31) image(14) image22 image(333) image(1)