Розпочала свою роботу Літня школа – 2017

01 червня на підготовчому відділенні розпочалися заняття Літньої школи.

Літня школа як одна з форм навчання на підготовчому відділенні вже кілька років поспіль відчиняє свої двері для випускників 10-х класів, які, на відміну від більшості своїх ровесників, не тільки мріють про освіту в найкращому університеті країни, а й наполегливо до цього готуються.

DSC_0155Цього року Літня школа розпочала навчання в складі слухачів з Києва, Київщини (м. Миронівка, м. Бровари) та інших регіонів: Полтавської (м. Миргород, м. Полтава), Вінницької (м. Вінниця), Сумської (м. Глухів), Донецької (м. Лиман), Рівненської (м. Вараш), Херсонської (м. Нова Маячка) областей та Криму (м. Сімферополь).

Літня школа – це перший крок в доросле життя, можливість самостійно зорієнтуватися у світі професії, адаптуватися до навчання в університетських аудиторіях і життя в студентському гуртожитку, ознайомитися з вимогами, які висуваються до абітурієнтів, активізувати знання з різних дисциплін з викладачами Університету, розробити стратегію і тактику підготовки до ЗНО впродовж навчального року.

Навчання в Літній школі дає змогу вступникам наступного року одержати повну інформацію про Університет та його підрозділи, допомагає професійно визначитися, зайвий раз переконатися, що майбутня професія відповідає здібностям і бажанню нею оволодіти.

Упродовж місяця навчання слухачі школи вивчатимуть дисципліни, іспити з яких виносяться на ЗНО. Особлива увага в навчальних програмах приділяється сучасним стандартам складання іспитів – тестуванню. До викладання запрошуються викладачі нашого Університету.

DSC_0180Слухачі Літньої школи мають змогу проживати у гуртожитку Університету, який знаходиться під охороною та розташований в двох хвилинах від навчального корпусу.

У рамках Літньої школи плануються екскурсії до музеїв Університету, культурні заходи (відвідування театрів, музеїв Києва, Мистецького салону) відповідно до тем з української літератури та історії України.

Хто ще не визначився, як провести свої канікули, – покваптесь і долучайтеся до навчального процесу на підготовчому відділенні Університету!

Заплануйте своє літо зараз!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Юлія Погодіна

DSC_0143 DSC_0154 DSC_0161 DSC_0174 DSC_0168 DSC_0163 DSC_0160 DSC_0180 DSC_0186 DSC_0190 DSC_0192 DSC_0197 DSC_0202 DSC_0193 DSC_0183 DSC_0166 DSC_0206 DSC_0159 DSC_0149