Відбулися батьківські збори для коледжів

DSC_0239

17 червня з метою роз’яснення Положення про порядок атестації випускників підготовчого відділення й Правил прийому до Університету в 2017 році на ОКР молодшого спеціаліста було проведено збори з батьками абітурієнтів коледжів.

Батьківські збори відбулися за участі:

-         проректора з науково-педагогічної роботи, проф. Володимира Бугрова

-         завідувача підготовчого відділення, заст. голови приймальної комісії доц. Ірини Ляшенко

-         директора Коледжу геологорозвідувальних технологій Тетяни Завертолюк

-         викладача української мови та літератури Оптико-механічного коледжу Марії Герасимович

DSC_0246Ірина Ляшенко як керівник структури, яка працює з абітурієнтами, щороку стикається з проблемою недостатньої поінформованості слухачів та їхніх батьків стосовно особливостей вступної кампанії поточного року.

Цьогорічна кампанія не виняток, оскільки Правила прийому до Київського національного університету за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста Вченою радою Університету було затверджено й оприлюднене 12 червня.

Подібні заходи підготовче відділення ініціює й проводить вже 3-й рік поспіль і попит на такий захід зростає – цього року збори відвідало близько 200 чоловік.

Переднє слово на зборах мав Володимир Бугров. Він схарактеризував нововведення Закону України «Про вищу освіту» щодо ступенів та кваліфікації вищої освіти та їх практичної реалізації. Зокрема, зазначав доповідач, вища освіта здобувається на кількох освітніх рівнях, що передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої програми, що є підставою присудження відповідного ступеня вищої освіти. Молодший бакалавр (молодший спеціаліст), бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук – це все вища освіта, а отже, випускники коледжів майбутніх років отримуватимуть вищу освіту за рівнем молодшого бакалавра.

Далі слово тримала завідувач підготовчого відділення Ірина Ляшенко. Батькам й абітурієнтам вона тлумачила загальні положення Правил прийому до Університету за ОКР молодшого спеціаліста, зокрема вимоги до рівня освіти вступників, терміни прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування, а також про порядок атестації випускників ПВ, нарахування додаткових балів для вступу на природничі та інженерно-технічні спеціальності, а також нарахування заохочувальних балів на всі спеціальності за результатами підсумкових атестацій.

На численні запитання батьків та абітурієнтів відповідали представники коледжів.

З презентацією можна ознайомитися за посиланнямм:
Особливості вступної кампанії за ОКР МС_2017

Якщо Ви цікавитеся такою інформацією й бажаєте більше довідатися про вступну кампанію-2017, навчання на підготовчому відділенні, скористайтеся посиланнями:

Правила прийому до Університету за ОКР молодшого спеціаліста в 2017 році

Лекторій перед вступними випробуваннями для абітурієнтів коледжів, учнів 9-х класів http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=804

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Вікторія Грицун