Слухачі літньої школи на концерті в Національній опері України

IMG_0073

У суботу, 24 червня, слухачі Літньої школи мали змогу відвідати Національну оперу України. На сцені столичної опери студенти й випускники Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря дали звітний концерт.

Молоді артисти виконали варіації з балетів «Кармен», «Лауренсія», «Шуральє», «Два фавни», «Пахіта», «Корсар», «Баядерка», «Есмеральда», а відділення народної хореографії представило танці «Стара платівка», «Троїсті музики», «Кумасі», «Вишивальниці». Молоді виконавці представили на сцені також фрагменти балету «Пер Гюнт» і «Спартак», танцю «Абхазурі».

Концерт тріумфально завершив запальний «Гопак» за хореографією видатного балетмейстера Павла Вірського у виконанні студентів I-IV курсів народного відділення.

Гарний настрій і яскраві незабутні враження отримали учні й викладачі Літньої школи під час концерту на найкращій сцені київського театру.