З 11 листопада розпочитається 5-місячний курс підготовки до ЗНО

DSC_0082

Приймаються учні старших класів та всі охочі

Підготовка здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та вступні випробування.
Навчання на вечірній та суботній формі здійснюється у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестувань під керівництвом викладачів Університету. Кількість тестувань залежить від обраного терміну навчання.
На заняттях слухач опановує форму та зміст завдань з кожної дисципліни, опрацьовує тактичні прийоми раціонального використання часу та поведінки під час випробувань.
Підготовче відділення дає можливість своїм слухачам систематизувати та поглибити знання, професійно зорієнтуватися, а також здобути додаткові рейтингові бали.
Заняття спрямовані на систематизацію здобутих знань. Навчальним планом передбачено 2 контрольні тестування.

DSC_0024

Термін навчання – 5 місяців - 80 акад. год. з кожної обраної дисципліни (по 4 акад. год. щотижня).

Початок занять:
вечірня форма навчання – 13 листопада 2017 р.
суботня форма навчання – 11 листопада 2017 р.

Години занять:
- вечірня форма навчання – з 17:00 до 19:50;
- суботня форма навчання – з 9:00 до 18:20 за розкладом.

Вартість навчання на одному предметі становить 3500 грн. за курс.

З програмами курсів можна ознайомитись за посиланнями:

* Іноземні мови поділяються на рівні В1 та В2.
В2 – для учнів тих шкіл, що вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Для абітурієнтів, що здобували освіту російською мовою і потребує мовної адаптації, підготовче відділення організовує групу підготовки до ЗНО з математики зі змішаною мовою навчання. Викладання здійснюється російською мовою із впровадженням термінів українською мовою, з метою швидшого оволодіння науковою лексикою, ща має стати запорукою успішного складання іспитів.

DSC_0974

Випускникам підготовчого відділення, які готувалися до вступу на математичні, природничо-наукові та інженерно-технічні спеціальності, а також успішно склали Підсумкову атестацію, рішенням Приймальної комісії та Правилами прийому до Університету в поточному році може бути встановлена вага додаткового коефіцієнта – до 5% конкурсного бала (див.: Порядок нарахування додаткових балів http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=62).

Перелік документів:

• паспорт та ідентифікаційний код платника за навчання (для неповнолітніх) для укладання договору
  • паспорт (або свідоцтво про народження) та ідентифікаційний код (за наявності) слухача
  • 2 фотокартки розміром 3×4 см.

Запис:
пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 612, 711
(ст. м. «Виставковий центр»)
вул. Володимирська, 60 (Головний (Червоний) корпус Університету), к. 165
(ст. м. «Університет», «Площа Льва Толстого»)

Тел.:         (044) 239-31-08;  521-35-82
Тел.моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43