Учні Херсонського фізико-технічного ліцею в гостях у підготовчого відділення Університету

DSC_0298

20 листопада підготовче відділення вітало в Головному корпусі Університету учнів Херсонського фізико-технічного ліцею, з яким є угода про співпрацю. Цей навчальний заклад уже не перший рік відвідує наш Університет. Мета візиту – познайомити ліцеїстів з найкращим вищим навчальним закладом країни, з його факультетами, умовами вступу, навчання, проживання, перспективами працевлаштування студентів, академічної мобільності тощо.

Цього разу приїхало до Києва 16 десятикласників навчального закладу, майбутньої науково-технічної еліти нашої країни.

«Фізико-технічний ліцей Херсона – загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступеню навчання, який виховує національну науково-технічну еліту, здійснює профільну та допрофесійну підготовку учнів. Місія ліцею – плекання національної науково-технічної еліти шляхом виховання гармонійно розвиненої, національно свідомої, творчої особистості випускника; конкурентною якістю якої є високий рівень інформаційно-технічної та гуманітарної підготовки, соціальна і професійна компетентність і мобільність, уміння ініціювати, підтримувати та здійснювати інноваційні технології, брати участь у процесах соціального, економічного, індустріального та інформаційно-технічного розвитку нашої держави», – так записано в Уставі навчального закладу.

Відомо, що випускники ліцею успішно складають ЗНО, беруть участь і перемагають у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Турнірі юних фізиків та інших наукових заходах для школярів. Мрії сьогоднішніх старшокласників цього ліцею – завоювати найкращий виш країни.

DSC_0284

Університет залюбки приймає таких відвідувачів, адже сподівається на те, що випускники таких шкіл, професійно підготовлені й свідомі у своєму виборі, стануть нашими студентами.

Програма зустрічі з ліцеїстами передбачала зустріч у холі, загальне знайомство з Університетом, відвідання Музею історії Університету та Зоологічного музею, спілкування з Ляшенко Іриною у форматі запитання-відповідь.

Текст: Олена Сапожнікова

Фото: Вікторія Грицун

DSC_0157 DSC_0169 DSC_0177 DSC_0178 DSC_0181 DSC_0185 DSC_0196 DSC_0199 DSC_0206 DSC_0218 DSC_0228 DSC_0239 DSC_0250 DSC_0260 DSC_0261 DSC_0268 DSC_0270 DSC_0278 DSC_0290

DSC_0498 DSC_0480