Стартували курси для підготовки до вступу в коледжі

IMG_5394
3 березня розпочали свою роботу курси для підготовки до вступу в Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі.

IMG_5393

Цього року випускникам-дев’ятикласникам запропоновано кілька форм навчання, як-от: вечірня та суботня терміном у 9, 5 та 3 місяці, а також безпосередньо перед вступними випробуваннями 2-тижневий літній лекторій. Випускники 9- ,5- та 3-місячних курсів, які готуються до вступу на інженерно-технічні та природничо-наукові спеціальності, за результатами підсумкової атестації користуються правом на здобуття додаткових балів.

IMG_5383Підготовка абітурієнтів коледжів здійснюється за програмами вступних випробувань до коледжів з математики, української мови, історії України та географії (Увага! Підготовку до цієї дисципліни запроваджено цього року) та програмами ДПА.

Навчання відбувається у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестів, які моделюють вступні іспити.

Ефективність навчання на курсах забезпечують досвідчені викладачі коледжів. Навчаючись на підготовчих курсах, учні ще до моменту вступу мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами цих навчальних закладів.

За даними попередніх років майже всі випускники підготовчих курсів успішно складають вступні іспити і рекомендуються до зарахування на навчання.

Текст і фото: Олена Сапожнікова

IMG_5382 IMG_5388 IMG_5389