Розпочався весняний тур ярмарків професій у районних центрах зайнятості Київщини

DSC_0616

14 березня підготовче відділення та коледжі Університету взяли участь у ярмарках професій у Переяславі-Хмельницькому та Білій Церкві.

У ярмарках професій Переяслава-Хмельницького та Білої Церкви наші підрозділи брали участь не вперше, і завжди від роботи в цих районних центрах Київщини одержували велике задоволення й результати. У першу чергу, приваблює організація цих заходів з боку адміністрації центрів зайнятості: урочистість, злагодженість в роботі, відповідальність і велика любов та повага до свого старшокласника.

DSC_0620На ці профорієнтаційні заходи було запрошено старшокласників, загалом більше трьохсот випускників 8 – 11-х класів, навчальні заклади Києва та районних центрів Київської області.

Зараз в непростих соціальних та політичних умовах, що склалися в Україні, дуже важливо морально підтримати молодь, допомогти їй обрати майбутнє, визначитися з професією, що дасть можливість реалізувати свої можливості на користь суспільства й принесе задоволення та матеріальне забезпечення в житті.

Старшокласники радо вітали представників Університету, оскільки вже неодноразово з нами зустрічалися. Випускники дев’ятих класів розпитували про спеціальності коледжів, умови вступу до них, підготовки до іспитів. Учні-десятикласники жваво цікавилася Літньою школою, підготовкою до ЗНО, творчого конкурсу й заліку, формами роботи на наступний навчальний рік. Для випускників одинадцятих класів пропонувалося проконтролювати знання, визначити свій рейтинг, надолужити втрачене на Лекторії під час весняних канікул.

Усіх, хто хоче здобути якісну освіту, долучитися до традицій Університету і, врешті, стати нашим студентом запрошуємо на навчання!

Принагідно запрошуємо на Загальноуніверситетський День відкритих дверей, що відбудеться 14 квітня!

DSC_0627

Текст: Олена Сапожнікова