Розпочав роботу Лекторій під час весняних канікул–2018

DSC_065925 березня розпочав заняття Лекторій під час весняних канікул – одна з форм роботи підготовчого відділення з абітурієнтами Університету.

Щороку на весняних канікулах лекторій збирає старшокласників Києва та регіонів України, щоб перевірити набуті в школі знання та переконатися, чи достатньо добре здійснено підготовку до ЗНО та випробувань, наприклад творчий залік в Інституті журналістики, надолужити втрачене, активізувати вивчене, написати контрольні тести і, звісно, ще і ще раз переконатися в правильному виборі своєї майбутньої спеціальності та вишу.

Незважаючи на вихідний день – неділю – та морозні, хоча й сонячні дні, що кличуть на відпочинок, аудиторії Університету зібрали багато охочих (близько 140) до навчання з Києва та різних міст та містечок України: Боярки, Броварів, Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Глевахи Київської обл., с. Троїцьке Дніпропетровської обл., Одеси, Харкова, Чернігова, с. Кам’янка Житомирської обл., с. Мощун, с. Тарасівка Києво-Святошинського р-ну, Білої Церкви, Звенигородки Черкаської обл., Вінниці, Сум і Шостки Сумської обл., Черкас, с. Здоровка, с. Соколівка Васильківського р-ну, Тетієва, Покровська Донецької обл., Запоріжжя, Дніпра, Павлограда, Корсунь-Шевченківського, Полонного Хмельницької обл., Донецька, Житомира, с. Ялинці Кременчуцького р-ну, с. Піски Лубенського р-ну, с. Щербані Полтавського р-ну, с. Бесідка Ставищанського р-ну, Сквири, Краматорська.

DSC_0629

Власне, цими днями сталися знайомство з Університетом та його викладачами, написання пробних тестів з української та англійської мов, математики, історії України, хімії, фізики, географії, біології, творчого конкурсу. Наші весняні слухачі отримали запрошення відвідати Загальноуніверситетський день відкритих дверей 14 квітня в Головному корпусі Університету.

Тест: Олена Сапожнікова

DSC_0608 DSC_0614 DSC_0618 DSC_0623 DSC_0632 DSC_0641 DSC_0644 DSC_0672 DSC_0677 DSC_0685 DSC_0688 DSC_0689 DSC_0692 DSC_0693 DSC_0699 DSC_0701 DSC_0647 DSC_0661