Літня школа завершує навчання

29 червня, у переддень завершення навчання в Літній школі, стало приємним сюрпризом для слухачів. Адміністрація підготовчого відділення й викладачі організували солодкий стіл як привітання з успішним завершенням навчальних програм, освітньо-культурної програми, написанням підсумкової атестації й випуском.

Цього року завершення Літньої школи збіглося із початком курсів для молоді з тимчасово окупованих територій, які готуються до вступу в заклади вищої освіти України. Під час спільного заходу слухачі підготовчого відділення – і випускники, і початківці – знайомилися, радо вітали один одного, вільно обмінювалися інформацією, знаходили спільні теми для невимушеної бесіди.

Викладачі дякували за плідну роботу випускників, хвалили за наполегливість і завзятість у навчанні, а новим слухачам бажали успіхів у навчанні й підготовці до вступних випробувань. У свою чергу слухачі Літньої школи дякували викладачам за якісну підготовку до ЗНО, гостинність та турботу, що панували під час роботи Літньої школи. Й усі разом домовлялися про спільну екскурсію до Головного навчального корпусу та Музею історії Університету Шевченка, яка відбудеться 30 червня.